Технічна охорона

Технічна охорона – включає оснащення об’єктів охорони системами відеоспостереження, домофонами, камерами зовнішнього та внутрішнього відео спостереження, тривожними «кнопками», монтаж ОПС, облаштовуємо пункти пропуску і контролю доступу до і на об’єкті.

Супроводження вантажів на всіх видах транспорту (допомога при оформленні виїзних документів, ліцензій, дозволів). GPS – моніторинг автотранспорту (абсолютний контроль за переміщенням будь-якого транспортного засобу, відслідковування витрати палива, спостереження за рухом транспортного засобу з метою попередження незапланованого рейсу, можливість підтримувати двобічний голосовий зв’язок з водієм, можливість отримати звітність за будь-який необхідний проміжок часу, цілодобовий контроль транспортного засобу з будь-якої точки земної кулі).

Супроводження вантажів на всіх видах транспорту


Комплексні системи захисту інформації (аудит систем безпеки)

Комплексні системи захисту інформації

Пультова охорона. Встановлення тривожної сигналізації (офіси, приватні будинки, магазини, квартири, склади та інші об’єкти різного призначення)

Пультова охорона


Проектування систем автоматичної пожежної сигналізації, автоматичного пожежогасіння, систем голосового сповіщення, захист від блискавки.

Проектування систем автоматичної пожежної сигналізації, автоматичного пожежогасіння, систем голосового сповіщення, захист від блискавки


Оренда автотранспорту з водієм

Оренда автотранспорту з водієм

Тел. +38(044) 229-76-76

Тел. +38(044) 229-72-72

Моб. +38(097) 572-17-15