Фізична охорона

Фізична охорона – включає всі напрямки охорони підприємств, складів, заводів, офісних приміщень, торгівельних центрів, охорона під час проведення ділових зустрічей, конференцій, охорона різних масових заходів, охорона з використанням службових собак, футбольних матчів, спортивних змагань та ін.. професійними охоронниками


  • Охорона будівельних об’єктів (будівельні майданчики, склади, будівельні магазини, гіпермаркети, охорона будівельної техніки та обладнання)

Охорона будівельних об’єктів


  • Охорона мікрорайонів. Котеджних містечок.

Охорона мікрорайонів. Котеджних містечок.


  • Охорона банківських закладів. Послуги з інкасації цінностей і грошових засобів, що включають в себе супровід цінностей і грошових засобів (організація і здійснення заходів з інкасації цінностей і грошових засобів, розробка маршруту, надання броньованого автомобіля з водієм, надання супроводжуючого автомобіля).

Охорона банківських закладів. Послуги з інкасації цінностей і грошових засобів


  • VIP – охорона (особисті охоронці для персонального супровіду осіб та груп осіб, автомобілі представницького класу, воєнізована охорона, броньовані автомобілі та мікроавтобуси (можливо з послугами професійних Гідів, трансфер до аеропорту або з іншого місця прибуття).

VIP – охорона


  • Особиста охорона (перевірка захищеності місць тимчасового та постійного перебування, відпрацювання маршрутів переміщення, перевірка та обмеження доступу до Замовника, виявлення та блокування потенційно небезпечних місць, повний супровід).

Особиста охорона

Тел. +38(044) 229-76-76

Тел. +38(044) 229-72-72

Моб. +38(097) 572-17-15