Про компанію

Вельмишановні добродії!

ПРАВОВИЙ ЦЕНТР «ЗАХИСТ.ВІРНІСТЬ.НАДІЙНІСТЬ» створено професійними юристами, адвокатами та фахівцями в охоронній сфері зі значним досвідом роботи.
На сьогоднішній день ПРАВОВИЙ ЦЕНТР «ЗАХИСТ.ВІРНІСТЬ.НАДІЙНІСТЬ» має в своєму складі три департаменти:

Департамент служби безпеки та охорони (Ліцензія Міністерства внутрішніх справ України на охоронну діяльність, Наказ №1061 від 02.09.2015 року) .
Юридичний департамент. Всі види юридичних послуг. Представництво інтересів в судах. Адвокат. Ведення цивільних, адміністративних, господарських, кримінальних справ різної категорії.
Департамент з питань комерційної діяльності та керування. Комплексні послуги для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних і юридичних осіб по оформленню документації для отримання ліцензій, дозволів на здійснення перевезень пасажирів і вантажів всіма видами транспорту.

ПРАВОВИЙ ЦЕНТР «ЗАХИСТ.ВІРНІСТЬ.НАДІЙНІСТЬ» є платником податку на прибуток на загальних підставах відповідно до Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» із змінами та доповненнями, та платником податку на додану вартість (ПДВ) за ставкою – 20 %.
Турбуючись про добробут Замовника ПРАВОВИЙ ЦЕНТР «ЗАХИСТ.ВІРНІСТЬ.НАДІЙНІСТЬ» надає комплекс охоронних послуг в різних сферах діяльності та здійснює охорону об’єктів будь-якого ступеня складності.

В даний час охорона з модного атрибуту перетворилася в необхідний фактор безпеки практично кожної компанії, що потребує сучасного підходу до ефективного виконання послуг особистої охорони фізичним особам, охорони майна громадян, юридичних осіб, супроводу культурно-масових заходів, захисту від недобросовісних партнерів та інших загроз з зовні.

До керівного складу нашої компанії входять фахівці, які мають багаторічний досвід роботи по охороні та забезпеченню безпеки різних форм власності. Для побудови максимально ефективної системи безпеки, фахівці ПРАВОВОГО ЦЕНТРУ «ЗАХИСТ.ВІРНІСТЬ.НАДІЙНІСТЬ» проводять аудит внутрішніх і зовнішніх загроз, з наступними конструктивними пропозиціями щодо їх усунення. При наданні послуг ми максимально враховуємо побажання та вимоги клієнтів щодо порядку надання послуг, видів, способів охорони, екіпіровки та технічної оснащеності, охорону об’єкту професійними охоронцями та гарантуємо у установленому межах об’єктів порядок, який забезпечується комплексом організаційно-правових та інженерно-технічних заходів, що здійснюються з метою виключення можливості безконтрольного переміщення осіб, транспортних засобів і майна на об’єкти та з об’єктів охорони.

Спеціалісти ПРАВОВОГО ЦЕНТРУ «ЗАХИСТ.ВІРНІСТЬ.НАДІЙНІСТЬ» вживають всіх необхідних заходів для забезпечення Вашої безпеки. На сьогоднішній день ми пропонуємо широкий спектр послуг охорони по забезпеченню повної безпеки Вашого бізнесу, охорони особистого характеру. Впровадження новітніх технологій і передових бізнес ідей, юридичне забезпечення укладання угод, скрупульозний відбір персоналу, постійне навчання персоналу і тотальний контроль над виконанням посадових обов’язків – ось основні принципи роботи ПРАВОВОГО ЦЕНТРУ «ЗАХИСТ.ВІРНІСТЬ.НАДІЙНІСТЬ».

Ми з великою повагою ставимося до наших Замовників та готові закріпити договірними відносинами серйозність наших намірів. Взаємовідносини із Замовником ми будуємо виключно в рамках діючого Законодавства України. Основним нашим завданням є забезпечення безпеки Вашого бізнесу та збереження цілісності майна з урахуванням особливостей та побажань Замовника, гарантуючи при цьому високу якість послуг у поєднанні з оптимальними цінами.

Тел. +38(044) 229-76-76

Тел. +38(044) 229-72-72

Моб. +38(097) 572-17-15