Юридичні послуги

Майже кожен день трапляються ситуації, в якиx необхідна юридична консультація та професійна підтримка. Юристи ПРАВОВОГО ЦЕНТРУ “ЗАХИСТ. ВІРНІСТЬ. НАДІЙНІСТЬ” надають правовий супровід вчасно, що дозволяє оперативно справлятися з різними поставленими задачами нашим Замовникам.

Корпоративним клієнтам наші спеціалісти допоможуть розпочати власну справу та юридично грамотно оформити всі необхідні документи та дії.

Підприємствам та організаціям, фізичним особам-підприємцям ми пропонуємо співпрацю у вигляді юридичного супроводу, юридичного аудиту та аудиту господарської діяльності.
Для захисту своїх інтересів і свого бізнесу, при підписанні договорів, досвідчені юристи допоможуть у складанні необхідного договору. Одним з невід’ємних етапів успішного бізнесу є укладення договору та закріплення намірів письмовою угодою сторін. Адже іншого способу забезпечити надійний захист собі та своїй сім’ї, своєму бізнесу без кваліфікованої допомоги юриста просто неможливо.
Спеціалісти юридичнного департаменту із задоволенням прийдуть на допомогу та будуть відстоювати інтереси Замовника у відповідних органах: в судах різної юрисдикції, управління у сфері захисту прав споживачів, виконавчий службі, фіскальній та митній службах, податковій адміністрації та інших контролюючих органах.

Перелік юридичних та адвокатських послуг:
• Аналіз, експертиза, складання правових документів.
• Консультації по різним правовим питанням для громадян, організацій і індивідуальних підприємців.
• Складання позовних заяв у цивільних, господарських, адміністративних, заяв окремого провадження, інших заяв в судочинстві.
• Складання заяв про перегляд судових рішень Верховним Судом України та за нововиявленими обставинами.
• Складання апеляційних і касаційних скарг і заперечень на них, Скарг приватного обвинувачення (за ст.125, ч.1 ст.126 і ст.356 КК України), позовних заяв в кримінальних справах, заяв про закриття кримінальної справи або перекваліфікації діянь, інших клопотань захисту в кримінальному процесі.
• Складання претензій, заперечень на акти податкової інспекції, адвокатських запитів, аудиторських перевірок та інше.
• Юридичний аудит.
• Адвокат по кримінальним справам. Захист на досудовому слідстві та суді. Європейський суд по правам людини.
• Ведення справ в суді загальної юрисдикції. Адвокат по цивільним справам. Цивільні, майнові, спадкові справи, оскарження дій (бездіяльності), незаконних органів державної влади та їх співробітників.
• Адвокат по майновим справам. Затвердження перепланування приміщень через суд. Захист прав учасників пайового будівництва. Визнання прав на житлові приміщення. Інші майнові спори.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ:
Господарських: вирішення питань кредитної заборгованості, представництво інтересів відповідача у спорах із банками, факторинговими, лізинговими компаніями.
Кримінальних: захист в кримінальному процесі; представництво інтересів потерпілих; надання юридичної допомоги свідкам.
Адміністративних: оскарження дій та бездіяльності суб’єктів владних повноважень, їх рішень, оскарження притягнення особи до адміністративної відповідальності; про стягнення пільг і компенсацій.
Господарських: Корпоративні спори; спори про укладання, виконання, розірвання та визнання недійсними господарських договорів; стягнення боргів; спори з податковою інспекцією; справи про банкрутство.
Земельних: усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою; визнання недійсними рішень місцевої влади про виділення земельної ділянки (або відмови в цьому); визнання недійсним державного акта на право власності на землю; встановлення сервітуту (право користування чужою ділянкою); оформлення спадщини на землю при відсутності державного акта, а також інші справи.
Цивільних: про розірвання договорів та визнання їх недійсними; відшкодування матеріальної та моральної шкоди, встановлення фактів, що мають юридичне значення, визнання прав власності на майно (в тому числі за набувальною давністю згідно статті 344 ЦК України, на самовільне будівництво, незареєстровану нерухомість); про захист права власності, усунення перешкод у користуванні майном, його поділі між співвласниками, визнання недійсними документів; знесення самовільного будівництва та багато іншого.
Спадкових: про визнання недійсним заповіту або свідоцтва про право на спадщину, про визнання права власності на спадкове майно (у тому числі на самовільно побудоване або незареєстроване); про позбавлення права на спадщину, про продовження строку на прийняття спадщини, спори між спадкоємцями.
Житлових: про вселення та виселення; встановлення порядку користування житловими приміщеннями; визнання особи такою, що втратила право користування приміщенням; припинення права власності на частину квартири (будинку) за ст.365 ГК України; відшкодування шкоди, заподіяної залиттям квартири і.т.д.
Сімейних: про розірвання шлюбу та поділ спільного майна подружжя; визначення місця проживання дитини; про стягнення аліментів; позбавлення батьківських прав; реалізація права на спілкування з дитиною.
Трудових: визнання незаконним звільнення та поновлення на посаді; стягнення невиплаченої заробітної плати та інших сум при звільненні; визнання незаконними дисциплінарних стягнень, інших дій та рішень роботодавця.
Справ про ДТП: про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної дорожньо-транспортною пригодою, встановлення винних ДТП; спори із страховими компаніями.
Інших справ: про захист авторських прав; захист прав споживачів; про прописку (реєстрацію) в садівничих і дачних будинках, встановлення фактів, що мають юридичне значення (факту спільного проживання, визнання особи померлою або зниклою без вісті, встановлення приналежності документа) і так далі.

Тел. +38(044) 229-76-76

Тел. +38(044) 229-72-72

Моб. +38(097) 572-17-15